Skladník, nástup Ihneď (ČR)

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Hľadáme šikovných záujemcov, ktorí v práci potrebujú pohyb a dynamiku. Práve pre takýcto záujemcov je ideálna pozícia skladníka vo veľkosklade so značkovým oblečením. Ak musíte za prácou vycestovať, poskytneme Vám UBYTOVANIE ZADARMO !! Pozície sú vhodnú najmä pre ženy. Práca v jedno, dvoj alebo trojzmennej 8-hodinovej prevádzke. Nástup možný ihneď.
Náplň práce:
• Balenie tovaru do krabíc podľa objednávky
• Práca so skenerom a štítkovanie
• Vybavovanie reklamácií

Čo ponúkame:
• Mzda od 81 Kč/h v čistom
• Príplatky za nočné
• Ubytovanie ZADARMO prípadne príspevok na bývanie v súkromí
• Doprava z ubytovne do práce zabezpečená ZADARMO
• Možnosť pravidelných záloh
• Spolupráca s koordinátorom priamo na stredisku
• Firemná obuv
• Príspevok na stravu
• Pozícia je vhodná aj pre absolventa – zaškolenie zadarmo

Požadujeme:
• Chuť pracovať
• Základná znalosť práce s PC
• Zdravotná spôsobilosť
• Trestná bezúhonnosť
• Flexibilita a zodpovednosť

Informácie pre záujemcov:
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš aktuálny životopis, kontaktujte nás telefonicky alebo nás navštívte priamo na niektorej z našich pobočiek (po – pia 8:00 – 16:00)

Kontakt:
KOŠICE: Mgr. Jana Majdáková – Tel.č.: 0948 388 486, majdakova@xawax.sk, Moyzesova 36
PREŠOV: Mgr. Anna Petrušová – Tel.č.: 0948 128 320, petrusova@xawax.sk, Nám. Legionárov 2

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Jana Majdáková
majdakova@xawax.sk
Telefón
0948388486
Webstránka
Krajina
Kraj
Pridané
09. 02. 2016