Práca v sklade vo Veľkej Británii, atraktívna mzda

Lokalita : Dunstable Luton, Veľká Británia
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Hľadáme šikovných pracovníkov (muži aj ženy) do Veľkej Británie, Dunstable Luton, na vyskladňovanie tovaru podľa objednávok, tzv. picking.

Hlavná náplň práce:
- vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému-hands free
- práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne presúvať
- práca na zmeny: ranná 06:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00 alebo nočná 22:00 - 06:00
- možné nadčasy

Nástupy: 23.05.2016, 30.05.2016, 06.06.2016

Ponúkaný plat:
Hrubá mesačná mzda 1,100-1,500 GBP (cca 1,430 Eur – 1,960 Eur)
Hrubá hodinová mzda od 7.20 do 11.33 GBP

Výhody pre uchádzača:
- možnosť dlhodobej práce
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)
- pomôžeme Vám so zabezpečením ubytovania
- odvoz z letiska za poplatok zabezpečený
- výborné referencie od zamestnancov
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu
- pri podpise zmlúv máte komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../ ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.

Požiadavky na uchádzača:
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

V prípade záujmu prosíme pošlite svoj životopis na adresu: zivotopis@universalconsulting.sk.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Team Universal Consulting
zivotopis@universalconsulting.sk
Telefón
00421327440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
05. 02. 2016