Nemecko! Pomocník na prácu s kuracím mäsom!

Lokalita : Nemecko
Plat : 9,10 €
Termín nástupu : Ihneď

Hľadáme šikovných pracovníkov a pracovníčky do fabrík v Nemecku, ktorí ovládajú nemecký jazyk.

Mzda od 9,10 € brutto/hodina , možnosť pracovať nadčasy. Ubytovanie a doprava do zamestnania sú zabezpečené zamestnávateľom.

Nástupy: 8. a 15.februára 2016

Požiadavky na zamestnanca:

Základným predpokladom na prijatie do zamestnania je mierne pokročilá až aktívna znalosť nemeckého jazyka - každý pracovník absolvuje telefonický pohovor v nemeckom jazyku, je dôležité vedieť zodpovedať základné otázky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

V ponuke sú rôzne pozície vo firmách, ktoré sú zamerané na prácu s mäsovými výrobkami - vo výrobe, na baliacej linke, v logistike.

Aktuálne obsadzujeme:
* pomocné práce pri spracovaní kuracieho mäsa

Pracuje sa v prevádzke na 2 zmeny. Ide o prácu na linke – v tempe, v chladnom prostredí, kde je okolo 5°C.

Ak teda ovládaš nemecký jazyk a rád by si pracoval v zahraničí, pošli nám Tvoj životopis s telefónnym číslom job@universalconsulting.sk alebo volaj na 032/7440174 alebo nás navštív v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.

Základné informácie o ponuke

Plat
9,10 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
job@universalconsulting.sk
Telefón
032/7440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
29. 01. 2016