Pracovníci/čky do skladov a produkcie v Nemecku.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bavorsko
Plat : 8,80 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Miesto práce: Nemecko /oblasť Bavorsko/
Mzda (brutto): 1500 – 1800 €/mesačne (8,80€/hod.)
Jazykové požiadávky: základy NJ
Nástup: priebežne v roku 2016

Hľadáme mužov a ženy do fabrík a skladov na bežné skladové práce,
taktiež na bežné práce v produkcii. Prijímame aj bez praxe, budete zaškolení.
Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke, 8 hod. denne.

Mzda:
1500 - 1800 EUR/mesiac (brutto), 8,80 €/ hod., po 2 mes. zvýšenie

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené - penzióny , rodinné domy, ubytovne (vzdialené max. 10-15 km. od miesta práce),
náklady na ubytovanie 200 – 250 €, sťahuje sa z výplaty. Nie je potrebný depozit za ubytovanie na začiatok.
Je možné si pozháňať vlastné bývanie.

Doprava:
Doprava do práce je zabezpečená firemnými autami za poplatok. Možnosť dopravy vlastným autom,
kedy neplatíte firme za dopravu /kolegovia sa Vám zložia na benzín/, prípadne verejnou dopravou.

Benefity:
Kandidátom s dobrou nemčinou nemecký zamestnávateľ preplatí náklady na cestu do Nemecka + každý kandidát dostane
benefit 300 € v rámci dovolenky na cestu domov.

Každý uchádzač musí absolvovať pohovor s našou pracovníčkou /základné nemecké otázky/, následne na to aj s nemeckým personalistom.
Je potrebné mať také základy nemčiny , aby ste porozumeli základným veciam a jednoduchým spôsobom vedeli odpovedať.
Schválení uchádzači pri podpise zmlúv v našej agentúre dostanú vzor nemeckej pracovnej zmluvy.

Termín nástupu do práce je do 5 pracovných dní od príchodu, po vybavení všetkých úradných dokladov / vybavuje zamestnávateľ/.
Výhody:
- Pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečená doprava a ubytovanie
- možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku
- asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.
- možnosť brania záloh po odpracovaní týždňa
- výplata je mesačná, vyplácaná k 15. dňu v mesiaci na účet.
- zamestnávateľ zabezpečuje pracovné oblečenie.
- možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka !!!
- slovenskí kolegovia na pracovisku !!!
- overený zamestnávateľ !!!
- možnosť práce nadčas!!!
- umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe- budete zaškolený
zamestnávateľom !!!

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky:
Je potrebná znalosť nemeckého jazyka na takej úrovni, aby ste zvládli odkomunikovať základné veci v
nemeckom jazyku./lepšie základy nemeckého jazyka/.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce:
- nakladanie, vykladanie , triedenie tovaru, pikovanie
- balenie, váženie, etiketovanie, prebaľovanie

Doplňujúce informácie:

Poplatok za personálne poradenstvo a asistenčné služby:
Po schválení sa hradí asistenčný poplatok 180€, ktorý zahŕňa personálne
poradenstvo a asistenčné služby, poskytnuté informácie ohľadom práce a života v Nemecku,
spracovanie a odoslanie Vašich materiálov zamestnávateľovi, zarezervovanie ubytovania podľa
potreby aj dopravu, prípadné preklady dokumentov a paušálny poplatok za informačnú brožúru
o živote, práci, daniach, ubytovaní a iných náležitostiach spojených s prácou v
Nemecku ako aj nonstop asistenčnú linku. Poplatok je splatný jednorázovo ku dňu podpísania dohody.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu posielajte váše životopisy
(vo formáte PDF alebo WORD) na emailovu adresu: matusivanov@gmail.com