Práca v skladoch v oblasti Birmingham.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Birmingham
Plat : 16,44 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Miesto práce: Anglicko (oblasť Birmingham)
Mzda (brutto): od 6,70 – 11,20 GBP/hod. (cca 9,20 – 16,44 €/ hod).
Nástup: priebežne v roku 2016

Hľadáme mužov, ženy, páry pre prácu v potravinovom sklade pre známu sieť supermarketov so základmi AJ.
Ide o prácu v skladoch Ocado, pripadne TNT s potravinárskym a nepotravinárskym tovarom.
Ide o maloobchodnú sieť predajní. Pre prácu sú vyžadované len základy jazyka.
Pred odchodom absolvujete telefonický pohovor z UK partnerom.

Mzda:
od 6,70 - 11,20 GBP /cca 9,20 -16,44 €/ hod/ (v závislosti od zmeny a po zaškolení)

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v domoch (tzv. sharehouse). Počet osôb na dome je od 5- 7 ľudí.
V domoch sú 1 a 2 posteľové izby. Dom je kompletne zariadený (vrátane spotrebičov, práčky a pod.)

Náklady spojené s ubytovaním – 330 L (vrátane nájomného za 2 týždne, 100 L vratného depozitu, a 110 L admin fee pre ubytovacieho agenta);
Možnosť aj vlastného ubytovania.

Doprava:
Doprava do/z práce je zabezpečená autami/dodávky za poplatok 6L/deň. Prípadne sa cestuje verejnou dopravou.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky:
základná znalosť anglického jazyka (je potrebné zvládať základnú komunikáciu).

Dostatok financií – počiatočné náklady
· Letenka do Anglicka cca 80 -150 €
· Doprava z letiska k zamestnávateľovi cca 20- 40 L
· Poplatky pre ubytovacieho agenta cca 330 L
· Vreckové na stravu a dopravu do prvej výplaty cca 100 L

Výhody:
· Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP
· Overený anglický zamestnávateľ
· anglický ubytovací agenti /tiež český a slovenský/
· Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody
· Vybavenie NI čísla a účtu v banke
· Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
· Cestuje sa v skupine
· mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
· možnosť nadčasov, príplatky za nadčasy a prekročení normy 100%
· Asistencia zo zakúpením letenky a s dopravou v UK
· odchody každý týždeň do zaplnenia voľných miest !!!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce:
- triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
- balenie, etiketovanie
- práca s ručným scannerom
- riadenie elektrického vozíka LLOP

Doplňujúce informácie:

Poplatok za personálne poradenstvo a asistenčné služby:

Po schválení sa hradí asistenčný poplatok 180€, ktorý zahŕňa personálne poradenstvo a asistenčné služby,
poskytnuté informácie ohľadom práce a života v Anglicku, spracovanie a odoslanie Vašich materiálov zamestnávateľovi,
zarezervovanie ubytovania podľa potreby aj dopravu, prípadné preklady dokumentov a paušálny poplatok za informačnú
brožúru o živote, práci, daniach, ubytovaní a iných náležitostiach spojených s prácou v Anglicku ako aj nonstop asistenčnú linku.
Poplatok je splatný jednorázovo ku dňu podpísania dohody.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu posielajte váše životopisy
(vo formáte PDF alebo WORD) na emailovu adresu: matusivanov@gmail.com