Opatrovateľka ,UK

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 2300 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Miesto práce: Veľká Británia (v rámci celého Anglicka)
Mzda (brutto): 450 – 580 GBP/týždenne, 1800 – 2320 GBP/mesačne

Nástup: priebežne v roku 2016
Jedna z najväčších opatrovateľských firiem v Anglicku hľadá nových členov do svojho tímu.
Je to skvelá príležitosť pre starostlivých a láskavých ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k práci s ľuďmi.
Predošlá prax nie je podmienkou!!! Každý kandidát absolvuje bezplatný týždenný tréning, na konci ktorého získa certifikát opatrovateľa.
Stačí ovládať anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

Náplň práce:
Keďže ide o pozíciu Live-in, budete bývať priamo u klienta. Je preto potrebné zvládať každodenné činnosti:

- asistencia pri osobnej hygiene, kúpaní, stravovaní a obliekaní
- vykonávanie základných domácich prác ako upratovanie, varenie, pranie, žehlenie a pod
- doprovod pri voľnočasových aktivitách a návštev u lekára podľa potrieb klienta

Mzda:
od 450 – 580 GBP/týždenne, na základe získaných pracovných skúseností sa mzda zvyšuje.

Dĺžka pobytu:
závisí od klienta. Taktiež je možné prispôsobiť dĺžku pobytu Vašim požiadavkám.

Ubytovanie:
ZDARMA, priamo u klienta. (Počas školenia je ubytovanie zabezpečené za poplatok 40GBP/5dní.)

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky:
Vyžaduje sa znalosť anglického jazyka, úroveň B2.

Spokojnosť kandidáta a klienta sú prioritou. Každému kandidátovi je venovaný individuálny prístup.
Zamestnávateľ umiestňuje kandidáta na základe skúseností a požiadaviek klienta, pričom sa snaží vyhovieť aj Vašim požiadavkám.
Zamestnávateľ poskytuje nepretržitú podporu a asistenciu či už prostredníctvom asistenčnej linky alebo prideleného tútora (Care Manager).

Výhody:
- práca na anglickú pracovnú zmluvu
- prax ani certifikácia nie je potrebná
- možnosť kariérneho postupu
- 28 dní platenej dovolenky ročne
- flexibilné pracovné podmienky
- odvoz z letiska zabezpečený
- poskytnutá pomoc pri vybavovaní NIN a bankového účtu
- nonstop asistenčné služby

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu posielajte váše životopisy
(vo formáte PDF alebo WORD) na emailovu adresu: matusivanov@gmail.com