Výroba technických tkanín v ČR (pre ženy alebo páry)

Lokalita : Velká nad Veličkou
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : práca na zmeny

Pre nášho významného klienta, firmu zaoberajúcu sa výrobou technických tkanín hľadáme záujemkyne na pozície operátorov výroby (možnosť zamestnať aj páry). Pri vycestovaní za prácou Vám vieme poskytnúť UBYTOVANIE ZADARMO !! Práca v 8 hodinovej trojzmennej prevádzke so zmenovým kalendárom na rok dopredu, miesto výkonu práce: Velká nad Veličkou.
Náplň práce:
- Jednoduchá manuálna činnosť
- Zakladanie a odoberanie cievok s vláknami
- Nadväzovanie nových vláken
- Obsluha súkacích strojov

Čo ponúkame:
- Práca na HPP s možnosťou nástupu IHNEĎ!
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Mzda: od 80 Kč/h v čistom!! s navýšením po skúšobnej dobe + výrobný bonus
- Ubytovanie ZADARMO a príspevok na dopravu
- Príplatky za poobedné, nočné zmeny a sviatky
- Možnosť pravidelných záloh
- Hradená doprava do ČR
- Pozícia vhodná aj pre absolventa

Požadujeme:
- Zodpovednosť a spoľahlivosť pri práci
- Výška min. Ž - 165 cm, M – 170 cm
- Zdravotná spôsobilosť a fyzická zdanosť

Informácie pre záujemcov:
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš aktuálny životopis, kontaktujte nás telefonicky alebo nás navštívte na priamo na niektorej z našch pobočiek. (po – pia 8:00 – 16:00)

Kontakt:
KOŠICE: Mgr. Jana Majdáková – Tel.č.: 0948 388 486, majdakova@xawax.sk, Moyzesova 36
PREŠOV: Mgr. Anna Petrušová – Tel.č.: 0948 128 320, petrusova@xawax.sk, Nám. Legionárov 2

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Mgr. Jana Majdáková
majdakova@xawax.sk
Telefón
0948 388 486
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Mesto
Kategória
Výroba, průmysl a provoz
Pridané
25. 01. 2016