Pracovná príležitosť pre elektrikárov do Nemecka

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Hľadáme skúsených elektrikárov so znalosťou nemeckého jazyka.
Ide o dlhodobú prácu na nemeckú pracovnú zmluvu.
So zamestnávateľom budete v intenzívnom kontakte ešte pred vycestovaním - rád Vám zodpovie všetky Vaše otázky.
Nástup do práce: ihneď po dohode so zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca:

- nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni - schopnosť základnej komunikácie + odborná komunikácia v práci
- spoľahlivosť
- prax na obdobnej pozícii minimálne 4 roky
- VP výhodou
- zodpovednosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Práca v elektrotechnickom alebo stavebnom priemysle podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Doplňujúce informácie:

Iné výhody

- dobré platové podmienky - od 10,10€ brutto + denné diéty (záleží od skúseností a znalosti jazyka)
- zamestnávateľ pomáha s vybavením všetkých formalít
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom - pri väčšine prac. ponúk ZDARMA
- naša spoločnosť je Vám zároveň k dispozícii počas Vášho pobytu v zahraničí

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Universal Consulting
registracia@universalconsulting.sk
Telefón
00421327440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
20. 01. 2016