Opatrovanie Veľká Británia

Lokalita : Veľká Británia, rôzne lokality
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Hľadáme opatrovateľov/opatrovateľky do Veľkej Británie. Live-in aj live out pozície. Prax ani certifikáty nie sú nutné, postačuje anglický jazyk slovom i písmom. Zmysluplná práca, výborné ohodnotenie.

Náplň práce: poskytovanie starostlivosti starším či bezvládnym ľuďom.

Mzda: 1200-2800 Eur mesačne (v závislosti od typu pozície a náročnosti poskytovania starostlivosti).

Iné výhody:
• možnosť výberu pozície LIVE IN alebo LIVE OUT
• LIVE IN - rôzne modely práce 4/4 = 4 týždne práca 4 týždne voľno, prípadne model 2/2
alebo 8/2
• LIVE OUT - dlhé dni (06:45 – 14:00, 16:00 – 22:00), krátke dni (06:45 – 14:00) a k tomu prislúchajú dni voľna (cca 40-50 hodinový pracovný týždeň.)
• ubytovanie zabezpečené
• 5-dňový tréning ZADARMO so získaním Care Certificate
• priebežná podpora a ďalšie bezplatné vzdelávanie

Požadujeme: Vzhľadom na charakter práce muži: prax s opatrovaním plus vodičský preukaz. Ženy: prax i vodičský preukaz výhodou.

V prípade záujmu prosíme pošlite svoj životopis na adresu: tn@universalconsulting.sk, prípadne nás kontaktujte telefonicky na čísle 00421327440174.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Team Universal Consulting
tn@universalconsulting.sk
Telefón
00421327440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
19. 01. 2016