Voľná pozícia s nástupom 1.02.

Lokalita : Mníchov
Plat : 1250 €
Termín nástupu : 01.02.2016
Pracovná doba : Hlavný pracovný pomer

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Ďalšia pracovná ponuka je do mesta Landshut/ Mníchov tiež s nástupom 1.02. na mesačný turnus. Na opatrovanie je 32 ročná pani, ktorá má Sklerózu multiplex. Potrebuje pomôcť pri všetkých činnostiach bežného života. Pani denne pracuje od 13 do 20 hodine, vtedy ma opatrovateľka voľno alebo sa stará o domácnosť.
Odmena pre opatrovateľku: 1250eur v čistom + cestovné
Vyžadujeme: dobrú znalosť nemeckého jazyka
V prípade záujmu nás kontaktujte na číslach: 0948 688 777, 0948 245 300 alebo nám ihneď zašlite Váš životopis aj z fotkou na nabor@vip-pflege.eu a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca:

Dobrá znalosť nemeckého jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Staroslivosť o zverenú osobu + domácnosť

Základné informácie o ponuke

Plat
1250 €
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
11. 01. 2016