Interný HR Špecialista

Lokalita : Bratislava
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba :

Spoločnost - AuJob s.r.o. Jedinečná šanca stať sa členom HR oddelenia v medzinárodnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca:

• aspoň 3 -5 rokov skúseností na obdobnej pozícií
• príjemné vystupovanie
• komunikačné, organizačné zručnosti
• aktívna komunikácia v anglickom jazyku
• znalosť balíčka MS Office najmä Excel

Požadované vzdelanie:
• SŠ, VŠ
Zameranie štúdia:
• ekonómia, HR
Cudzie jazyky:
• anglický jazyk - aktívne
• maďarský jazyk - výhodou
Prax:
• 3-5 rokov na podobnej pozícii
Osobnostné predpoklady:
• komunikačné, organizačné skills
• detailista, iniciátor

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Zastrešenie celého výberového procesu:
- komunikácia s externými agentúrami a dodávateľmi
- komunikácia s kandidátmi
- organizácia a vedenie osobných pohovorov
- komunikácia s manažmentom ohľadom požiadaviek nového zamestnanca
- príprava pracovných zmlúv, návrhov na zmenu a ďalších dokumentov
- príprava popisu práce
- testovanie kandidátu (Excel a angličtina)
- zodpovednosť za výber kandidátov na stáž, selekcia a vstupné procesy.
• Poskytovať podklady a dokumenty pre outsourcovanú prípravu miezd
• Práca v SAP HR, reportovanie
• Exit management/entry management
- administratíva spojená s prijatím zamestnanca alebo ukončením pracovného pomeru so zamestnancom
- poskytovať podporu pre nových zamestnancov
• Koordinácia tréningov
• ďalšie aktivity

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v chemickom priemysle.Svojim zamestnancom ponúka:
• stabilná medzinárodná spoločnosť
• nadštandardné pracovné prostredie
• práca v mladom dynamickom tíme
• poskytnutie zaškolenia
Plat
: Dohodou
Mesto
: Bratislava
: office112@aujob.sk
Telefón
: 421902933112
Web
: www.aujob.sk
Spoločnosť
: AuJob s.r.o.