Pracovníci na baliacu linku do Nemecka!

Lokalita : Nemecko
Plat : 1000 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Práca v Nemecku!
Hľadáme šikovných pracovníkov a pracovníčky do fabrík v Nemecku, ktorí ovládajú nemecký jazyk. V ponuke sú rôzne pozície vo firme, ktorá je zameraná na prácu s mäsovými výrobkami - vo výrobe, na baliacej linke.

Požiadavky na zamestnanca:

- základným predpokladom je mierne pokročilá až aktívna znalosť nemeckého jazyka - každý pracovník absolvuje telefonický pohovor v nemeckom jazyku, je dôležité vedieť zodpovedať základné otázky,
- zamestnávateľ preferuje pracovníkov od 18 do 45 rokov,
- prax v mäsozávode veľkou výhodou,
- dobrá fyzická kondícia (ide o prácu na linke v tempe),
- pracovitosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- chuť vycestovať a pracovať v zahraničí.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Aktuálne obsadzujeme pracovné pozície na balenie mäsových výrobkov (salámy).

Pracuje sa v prevádzke na 2 zmeny. Ide o prácu na linke – v tempe, v chladnom prostredí, kde je okolo 10 - 15°C.

Doplňujúce informácie:

- atraktívne platové podmienky,
- pracovná ponuka je vhodná aj pre uchádzačov BEZ predchádzajúcich skúseností, zamestnávateľ si Ťa rád zaškolí,
- práca na zahraničnú pracovnú zmluvu,
- zamestnávateľ zabezpečí pre Teba aj ubytovanie ( v kompletne zariadených bytoch) a dopravu do zamestnania
- nízke náklady na vycestovanie,
- mzda je vyplácaná k 15.-temu dňu v mesiaci na účet,
- práca pre páry/skupinky kamarátov,
- k dispozícii koordinátori, ktorí Ti so všetkým pomôžu,
- na pracovisku je umiestnených už viacero Slovákov a Čechov.

Základné informácie o ponuke

Plat
1000 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
job@universalconsulting.sk
Telefón
032/7440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Potravinárstvo
Pridané
18. 12. 2015