Pomocník/čka vo výrobe potravín. Nástup dohodou. Pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu! Bez poplatko

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Erfurt
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Hľadáme mužov, ženy, páry na balenie potravín do fabriky. Prijímame aj bez praxe spoločnosť pre ktorú budete pracovať ,Vás zaškolí na uvedenú pozíciu .
Po zapracovaní mate možnosť pracovať ako kmeňoví zamestnanec.
Vlastne auto podmienkou .
Pracuje sa na Nemecku pracovnú zmluvu .
3 zmenná prevádzka. Príplatky za nočnú zmenu 25%. nedeľa 50% , sviatky 100%. Možnosť kariérneho rastu . Možnosť nadčasov.
Možnosť záloh po odpracovanom týždni. Ubytovanie zabezpečené v penziónoch od 200 € -250 € osoba podľa pracovného zaradenia. Ubytovanie sa hradí až s prvej výplaty.

Požiadavky na zamestnanca:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pomocné prace, balenie, etiketovanie, triedenie, kontrola, obsluha strojov.Práca na výrobnej linke.