Práca v sklade za 103-115 Kč/hod. (Praha – Zdiby)

Lokalita : Zdiby (Praha - Východ)
Plat : Dohodou
Termín nástupu : 13.12.2015

Hľadáme šikovných mužov do logistického centra so značkovým oblečením v tesnej blízkosti Prahy na pozíciu vodiča VZV – nie je nutný preukaz VZV.

Miesto práce: Zdiby (Praha – Východ)
Ponúkaný plat: 103/115 Kč po skúš. dobe (v závislosti od výberu zmien)
Termín nástupu: 13./14. 12. 2015
Druh pracovného pomeru: TPP

Iné výhody
- zaujímavá práca na TPP, zázemie stabilnej spoločnosti
- výhodná lokalita miesta práce
- ubytovanie a doprava do práce zabezpečené ZDARMA / príspevok na dopravu a ubytovanie v súkromí
- ZDARMA zabezpečená tiež doprava do ČR
- možnosť zálohy už po 1. odpracovanom týždni
- dochádzkový bonus
- možnosť nadčasov
- osobná starostlivosť koordinátora
- pracovné pozície vhodné aj pre absolventov

Požiadavky na zamestnanca:

- zodpovednosť k práci, spoľahlivosť
- zdravotná spôsobilosť
- trestná bezúhonnosť
- prax a platný preukaz VZV veľkou VÝHODOU, ale nie podmienkou
- hľadáme zamestnancov na dlhodobú spoluprácu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- práca na 8 hodinové zmeny pon-pia s možnosťou nadčasov
- obsluha VZV

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám Váš aktuálny životopis alebo nás kontaktujte telefonicky po-pia v čase 8:00-16:00 hod.

Kontaktné osoby
BRATISLAVA: Mgr. Nikola Čechová – Tel.č.: 0948 694 904, cechova@xawax.sk, Dúbravská cesta 2
PREŠOV: Mgr. Anna Petrušová – Tel.č.: 0948 128 320, petrusova@xawax.sk, Nám. Legionárov 2
KOŠICE: Mgr. Jana Majdáková – Tel.č.: 0948 388 486, majdakova@xawax.sk, Moyzesova 36

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
XAWAX Jobs s.r.o.
cechova@xawax.sk
Telefón
0948 694 904
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Mesto
Kategória
Doprava a zásobování
Pridané
07. 12. 2015