Mäsiar - Holandsko. Nastupy od januara 2016!

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Helmond, Scherpenzel, Someren, ...
Plat : 2000 €
Termín nástupu : 04.01.2015
Pracovná doba : -

Práca v Holandsku - pre nášho overeného holandského klienta obsadzujeme voľné miesta určené pre MÄSIAROV na pracovné pozície:
1. bravčovina-vykosťovanie, rozrábka / porážka
2. hovädzina-vykosťovanie, rozrábka

Požiadavky na zamestnanca:

- predošlá prax - po príchode absolvujete test zručnosti, či danú prácu ovládate
- dobrá fyzická kondícia
- aktívny prístup k práci
- zodpovednosť
- samostatnosť
- prax s prácou na linke a v zahraničí je výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce:

- vykosťovanie mäsa na linke
- delenie a spracovanie mäsa
- čistenie, porciovanie častí hovädzieho a bravčového mäsa
- pracuje sa vo veľkých závodoch, kde sa vyžaduje presnosť a rýchlosť
- garantovaný pracovný čas 36 hodín/týždenne + soboty a nadčasy

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede alebo nás kontaktujte telefonicky.

Doplňujúce informácie:

Informácie o výberovom konaní
Životopis pošlite na emailovú adresu:
uc@universalconsulting.sk

Alebo poštou na adresu :
Universal Consulting s.r.o. Štúrovo nám. 18
911 01 Trenčín

Prípadne nás kontaktujte telefonicky 0327440174 a dohodnite si s nami ďalší postup.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096