Novy rok s novou pracou? Textilné sklady New Look/BooHoo sú dobrou príležitosťou!

Lokalita : Newcastle under Lyme, Burnley, Veľká Británia
Plat : 9.30 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 12-hod. zmeny

Pre nášho klienta hľadáme skladníkov/-čky do moderných textilných distribučných skladov s dlhoročnou tradíciou - New Look alebo BooHoo. Na pracovnú pozíciu budete zaradení podľa Vašej znalosti anglického jazyka.

MIESTO PRÁCE: Newcastle under Lyme, Burnley, Veľká Británia
TERMÍN NÁSTUPU: december 2015 - január 2016

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
- vyzdvihnutie určeného tovaru na základe objednávky
- balenie/etiketovanie tovaru /odevov, textilu, módnych doplnkov a bižutérie/ do plastových vriec, škatúľ,
- kompletizácia objednávky / príprava na vyskladnenie,
- práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát),
- používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov,
- kontrola kvality tovaru a iné pomocné práce.

PRACOVNÁ DOBA:
- pracuje sa na 12 hodinové zmeny / prestávka v trvaní 1hodiny odpočítaná z platu/
Po dobrom zapracovaní a spokojnosti zamestnávateľa možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom!

MZDA:
NEW LOOK
Denná zmena: £6,70 v hrubom / hodina /od cca 9,31 Eur/
Nočná zmena: £7,00 v hrubom / hodina /od cca 9,73 Eur/

BOOHOO
Denná zmena: £7,00 v hrubom / hodina /od cca 9,50 Eur/
Nočná zmena: £7,50 v hrubom / hodina /od cca 10,18 Eur/
Po odpracovaní 26 týždňov:
Denná zmena: £7,50 v hrubom / hodina /od cca 10,18 Eur/
Nočná zmena: £8,25 v hrubom / hodina /od cca 11,20 Eur/

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
- dlhodobá práca, výborné referencie od zamestnancov,
- asistencia s dopravou /kúpa letenky, rezervácia cestovných lístkov, odvoz z letiska../,
- ubytovanie zabezpečené cez ubytovacieho agenta,
- strava - v práci k dispozícia kantína s teplým jedlom, na dome vybavená kuchynka,
- zamestnávateľ hradí sociálne a zdravotné poistenie, odvádza dane podľa platnej legislatívy.

V prípade záujmu posielajte svoje životopisy na:
zivotopis@universalconsulting.sk

Požiadavky na zamestnanca:

ZÁKLADNÁ ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA

Základné informácie o ponuke

Plat
9.30 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o
Telefón
+421 (0)32 7440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Textilný priemysel
Pridané
04. 12. 2015