Opatrivanie 83r. pána

Lokalita : Bayern
Plat : 1220 €
Termín nástupu : 11.12.2015
Pracovná doba : Hlavný pracovný pomer

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Pre opatrovateľky, ktorým sa nechce ďaleko cestovať tu máme zaujímavú pracovná ponuka do mesta Burkirchen. Na opatrovanie je bývalý 83 ročný doktor, ktorý býva sám v rodinnom dome. Pán sa pohybuje pomocou rolátora alebo vozíka, inkontinentný nie je, máva silné závrate, má parkinsona. Každý deň chodí k nemu ambulantná služba na výpomoc. Nočné vstávanie je zriedkavé.
Miesto: Burkirchen an der Alz / Bayern
Nástup: 11.12.2015 (na 4 týždňový turnus)
Odmena: 1220eur + cestovné + vianočný bonus
Druh pracovného pomeru: slovenská pracovná zmluva
Vyžadujeme: dobrú znalosť NJ, nefajčiarka,
V prípade záujmu nás kontaktujte na číslach: 0948 245 300,0948 688 777, alebo nám ihneď zašlite Váš životopis aj z fotkou na nabor@vip-pflege.eu a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca:

V texte

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Opatrovanie a starostlivosť o domácnosť

Základné informácie o ponuke

Plat
1220 €
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
30. 11. 2015