Hľadáme pokladačov PVC a linoleových podláh

Lokalita : Nemecko
Plat : 1800 €
Termín nástupu : 07.12.2015

Náš dlhodobý partner - zamestnávateľ v Holandsku hľadá šikovných pokladačov PVC a linoleových podláh. Miesto výkonu práce je v Nemecku.

Nástup: 07.12.2015

So zamestnávateľom budete v kontakte ešte pred Vašim vycestovaním, aby Vám mohol zodpovedať všetky Vaše otázky.

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis v slovenskom a nemeckom alebo anglickom jazyku na mail: registracia@universalconsulting.sk

Požiadavky na zamestnanca:

Zamestnávateľ hľadá pracovníkov, ktorí majú:
- prax na obdobnej pozícii minimálne 4 roky
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (stačí aj 1 v skupine)
- VP a vlastné auto výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pokladanie PVC a linoleových podláh podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Zamestnávatelia svojím zamestnancom ponúkajú okrem stabilnej a dlhodobej práce aj:
- dobré platové podmienky: 450€ netto týždenne (pri 160 hodinách mesačne - v závislosti od Vašej skúsenosti a pozície)
- ubytovanie zdarma
- spokojní zamestnanci
- zamestnávateľ pomáha s vybavením všetkých formalít
- naša spoločnosť je Vám zároveň k dispozícii počas Vášho pobytu v zahraničí
- holandská pracovná zmluva

Základné informácie o ponuke

Plat
1800 €
Kontakt
Universal Consulting
registracia@universalconsulting.sk
Telefón
0915937383
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
27. 11. 2015