Opatrovanie Veľká Británia, i bez praxe! Dve posledné miesta pre nevodičky! Termín nástupu 14.12.201

Lokalita : Anglicko
Plat : 1660 €
Termín nástupu : Neurčený

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme ľudí (preferencia ženy) na opatrovanie starších, prípadne imobilných ľudí vo Veľkej Británii. Aktuálne obsadzujeme posledné dve voľné miesta pre nevodičky na termín nástupu je 14.12.2015.

Pre viac informácií kliknite sem:

Požiadavky na zamestnanca:

Prácu môže vykonávať každý s komunikatívnou angličtinou, absolventi i ľudia, ktorí si dlhodobo nevedia nájsť vhodné zamestnanie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

● Napomáhanie pri uspokojovaní základných životných potrieb klientov.
● Tepelné upravovanie a servírovanie stravy a nápojov, kŕmenie klientov.
● Pomoc pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny.
● Aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich osobné záujmy.
● Sprevádzanie klientov k lekárovi, počas prechádzok, návštev úradov a pod.
● Vykonávanie drobných domácich prác.
● Pracuje sa dlhé dni (06:45 – 14:00, 16:00 – 22:00), krátke dni (06:45 – 14:00) a k tomu prislúchajú dni voľna (zmeny nakombinované pre cca 40-50 hodinový pracovný týždeň).

Doplňujúce informácie:

● Český koordinátor na mieste.
● Nepotrebujete žiadnu prax ani certifikáty.
● Profesionálny tréning v hodnote 250 GBP poskytovaný pri odpracovaní 12 mesiacov zadarmo.
● Príspevok na palivo.
● Príspevok na čas strávený cestovaním za klientmi, ktorý je priemerne 5-15 minút.
● Zadarmo poskytnuté dve lekcie od inštruktora pre jazdu v ľavom jazdnom pruhu (v prípade pozície vodiča)
● Možnosť zabezpečiť ubytovanie za poplatok, ktorý je strhnutý až zo mzdy. I depozit sa hradí až zo mzdy, pri odchode zo zamestnania v prípade nepoškodenia ubytovania vrátený.
● Nejedná sa o pozíciu live-in, ale dochádzanie za rôznymi klientmi, teda po pracovnej dobe nemusíte byť klientom k dispozícii a máte čas pre seba.

Základné informácie o ponuke

Plat
1660 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
kontakt@universalconsulting.sk
Telefón
032/7440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
24. 11. 2015