Hľadáme striedačku do overenej rodiny

Lokalita : Stuttgart
Plat : 1710 €
Termín nástupu : 15.12.2015
Pracovná doba : Hlavný pracovný pomer

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Hľadáme striedačku do overenej dobrej rodiny do mesta Ingersheim (v oblasti Stuttgartu).Vašu pomoc vyžaduje mobilná 88 ročná pani. Pani sa lieči na onkologické ochorenie, inkontinentná nie je. Do domácnosti chodí aj Pflegedienst na výpomoc. Pani je veľmi pokojnej povahy, rada číta, hrá spoločenské hry, chodí na prechádzky a do kostola.
Nástup: 15.12.2015 (na 6 týždňový turnus)
Odmena:1710eur + cestovné + vianočný bonus
Druh pracovného pomeru: plný úväzok/slovenská pracovná zmluva
Vyžadujeme: mierne pokročilú znalosť nemeckého jazyka, vodičský preukaz
V prípade záujmu nás kontaktujte pre bližšie informácie na čísle: 0948 688 777 alebo nám ihneď zašlite Váš životopis aj z fotkou na nabor@vip-pflege.eu a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca:

Skúsenosti a mierne pokročilú znalosť nemeckého jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Opatrovanie a starostlivosť o domácnosť

Základné informácie o ponuke

Plat
1710 €
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
24. 11. 2015