Výrobca a montážny pracovník solárnych panelov

Lokalita : Brno
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Ponúkame zamestnanie pre všetkých, ktorí chcú zarábať manuálnou prácou, žiť vo veľkomeste a netrápiť sa s hľadaním ubytovania. Hľadáme šikovných ľudí (mužov aj ženy) do výroby solárnych panelov v Brne. Pracuje sa v 12-hodinových zmenách - denných aj nočných, formou krátky/dlhý týždeň. Nástup je možný ihneď.

Čo ponúkame:
- Zaujímavá práca na HPP s nástupom IHNEĎ!
- Ubytovanie neďaleko miesta výkonu práce hradené zamestnávateľom, príp. príspevok na ubytovanie v súkromí
- Mzda : od 72,-Kč/hod.
- Príplatky za prácu v noci
- Motivačný bonus
- Možnosť nadčasov
- Možnosť týždenných záloh
- Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Požiadavky na zamestnanca:

- Zdravotná spôsobilosť
- Manuálna zručnosť
- Zodpovedný prístup k práci a k plneniu dochádzky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- výroba a montáž solárnych panelov

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš aktuálny životopis, kontaktujte nás telefonicky alebo nás navštívte priamo na jednej z našich pobočiek (po – pia 8:00 – 16:00):

PREŠOV: Mgr. Anna Petrušová – Tel.č.: 0948 128 320, E-mail: petrusova@xawax.sk , Nám. Legionárov 2

KOŠICE: Mgr. Jana Majdáková – Tel.č.: 0948 388 486, E-mail: majdakova@xawax.sk , Moyzesova 36

BRATISLAVA: Mgr. Nikola Čechová – Tel.č.: 0948 694 904, E-mail: cechova@xawax.sk , Dúbravská cesta 2

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Mgr. Anna Petrušová
petrusova@xawax.sk
Telefón
0948128320
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Mesto
Kategória
Technika, elektrotechnika a energetika
Pridané
28. 12. 2015