4x Pracovníci do Prefa - beton – 1x zeriavnik, 1x kozmetika, 2x monteri

Lokalita : Mnichov, Memingen
Plat : 10 €
Termín nástupu : Ihneď

Pre nášho nemeckého klienta zaoberajúceho sa výrobou betonových prefabrikovaných dielcov hľadáme skúseneho zeriavnika so skusenostami s podobnou pracou - vedenia portaloveho zeriavu. Dalej hladame cloveka na kozmeticku upravu hotovych prefabrikatovych dielcov. Dalej hladame dvoch skusenych monterov prefabrikatovych dielcov so znalostou citania vykresov ktori budu kompletizovat prefabrikaty priamo na stavbe. Vsetky horeuvedene pozicie vyzaduju komunikativnu znalost Nemeckeho jazyka. Platove podmienky : 9.40 EUR/hodina brutto plus 24 Eur/ den diety plus zabezpecene a hradene ubytovanie. Uvedena mzda je minimalna a zavisi od profesie a praxe. Možnosť pracovať nad rámec štandardnych hodin. Prosim posielat zivotopisy v Nemeckom jazyku na optimalpersonal@yahoo.com , tel: 0907 806 113,

Požiadavky na zamestnanca:

Vsetky horeuvedene pozicie vyzaduju komunikativnu znalost Nemeckeho jazyka a skusenosti s podobnou pracou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

hľadáme skúseneho 1x zeriavnika so skusenostami s podobnou pracou - vedenia portaloveho zeriavu. Dalej hladame jedneho cloveka na kozmeticku upravu hotovych prefabrikatovych dielcov. Dalej hladame dvoch skusenych monterov prefabrikatovych dielcov so znalostou citania vykresov ktori budu kompletizovat prefabrikaty priamo na stavbe.

Základné informácie o ponuke

Plat
10 €
Kontakt
Boris Kisska
optimalpersonal@yahoo.com
Telefón
0907806113
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
16. 11. 2015