Pracovník v závodoch a fabrikách - výroba zmrzliny, šalátov, mäsových výrobkov (Nemecko)

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko
Plat : 8,50 €
Termín nástupu : Ihneď

Pozícia:Pracovník v potravinárskom závode
Lokalita:Nemecko - okolie Hannoveru
Plat:8,5 EUR /hod brutto
Nástupný termín:Nástupy každý týždeň
Náplň práce:Práca pri výrobnej linke, príprava polotovarov, predpríprava výrobkov, triedenie. Práca s mechanizmami, ale aj manuálne bez strojov.
Konečné balenie hotových produktov a expedícia do maloobchodu.
Druh pracovného pomeru a dlžka pobytu:Hlavný pracovný pomer - dlhodobo, min. 3-6 mesiacov
Iné výhody ponúkané zamestnancom:Práca je vhodná aj pre páry a skupinky - momentálne len s komunikatívnou znalostou NJ!
Miesto práce:Nemecko - Hannover a okolie
Požiadavky na zamestnanca :Flexibilita týkajúca sa pracovného času. Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný.
Bez záznamu v registri trestov. Vlastný mobilný telefón!
Ubytovanie:je zabezpečené ešte pred príchodom do Nemecka v rodinných domoch a ubytovniach, izby sú 1-2 posteľové. Cena ubytovania 250 Eur/mesiac.
Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť variť si v spoločnej kuchynke.
Doprava:Autobusom alebo vlastným autom, hradíte si sami, náklady na dopravu sa pohybujú vo výške cca 100-120 EUR.
Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do Nemecka.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu je potrebné zaslať váš životopis
(vo formáte PDF alebo WORD) na emailovu adresu: matusivanov@gmail.com
Všetky doplňujúce informácie vám poskytneme na Tel.č. + 421 944 933 909