Práca v skladoch (Nemecko)

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko
Plat : 8,19 €
Termín nástupu : Ihneď

Jazyk:min. komunikatívna znalosť nemeckého jazyka.
Vek:18-45 rokov, ponuka pre mužov, ženy, páry, skupiny
Náplň práce:Jedná sa o prácu v skladoch s rôznym sortimentom, väčšinou nepotravinové sklady ,
napr. sklad automobilových komponentov, plastov, sklad s elektronikou, katalógové sklady a pod.
Možnosť dlhodobej práce s dobrým zárobkom. Náplňou práce v sklade je nakladanie úložných klietok tovarom,
podľa položiek zobrazených na AMT (malý počítač na ruke), s následným umiestnením klietky na elektrický vozík.
Práca taktiež zahŕňa triedenie, balenie, nakladanie a vykladanie tovaru podľa objednávky.
Tieto úlohy vyžadujú zdvíhanie ťažkých bremien, opakujúce sa činnosti, vysokú úroveň pozornosti,
detail pre prácu, presnosť pri chystaní a balení, udržiavanie dobrých vzťahov na pracovisku s ostatnými kolegami, tímovú spoluprácu,
flexibilitu a udržiavanie čistoty pracoviska - hygieny.
Dĺžka pobytu:Min. 6 mesiacov
Plat:od 8,19 EUR /hod brutto. Väčšinou sa pracuje 40 hod týždenne, ale v prípade potreby sa pracuje aj viac ako 8 hod. denne.
Ubytovanie:je zabezpečené ešte pred príchodom do Nemecka v rodinných domoch a ubytovniach, izby sú 1-2 posteľové. Cena ubytovania 250-300 Eur/mesiac .
Strava: zabezpečujete si sami, nie je hradená.
Termíny nástupov:Podľa požiadavky zamestnávateľa - priebežne.
Doba vybavovania:Od 3 dní do 1 týždňa po akceptácii.
Doprava:letecky alebo autobusom, hradíte si sami. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu je potrebné zaslať váš životopis
(vo formáte PDF alebo WORD) na emailovu adresu: matusivanov@gmail.com
Všetky doplňujúce informácie vám poskytneme na Tel.č. + 421 944 933 909