Najlepší štart nového roka - Pracovník vo fabrike - bez znalosti AJ!Aj pre páry

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Veľká Británia - Severné Írsko
Plat : 1600 €
Termín nástupu : Neurčený

Pracovník vo fabrike - bez znalosti AJ! Aj pre páry! Overený zamestnávateľ !!!

Lokalita: Veľká Británia a Severné Írsko
Miesto práce : Severné Írsko, okolie Belfastu
Plat: 6,70 GBP /hod
Nástupný termín: ihneď
Náplň práce: Príprava polotovarov, predpríprava výrobkov, triedenie. Práca s mechanizmami, ale aj manuálne bez strojov. Konečné balenie hotových produktov a expedícia do maloobchodu.

Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Hlavný pracovný pomer , Brigáda - min. 3-6 mesiacov .

Iné výhody ponúkané zamestnancom:
Pracovný čas 40 až 60 hodín týždenne, výplata týždenne.
Doprava z ubytovania na miesto práce je zabezpečená.
- asistencia na mieste - slovenský manažér - pomoc s vybavením ubytovania, podpis nájomnej zmluvy, registračné procedúry, vyzdvihnutie na letisku.

Požiadavky na zamestnanca : Flexibilita týkajúca sa pracovného času. Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Vlastný mobilný telefón!

Ubytovanie: Je poskytnuté v prenajatých domoch - shared houses, ktoré sú plne vybavené. Izby sú 2 - 3 posteľové. V domoch je kúpeľňa, soc. zariadenia, kuchynka, ktorá je vybavená riadom, chladnička. Poplatok za ubytovanie je 50 GBP na týždeň + cca 10 GBP poplatky za účty za energiu + je potrebné so sebou priniesť depozit 100 GBP, ktorý je vratný, pokiaľ pri odchode bude ubytovanie nepoškodené.

Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť variť si v spoločnej kuchynke.

Doprava: Letecky , hradíte si sami, cena letenky sa pohybuje v rozmedzí od 70 do 120 EUR.

Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do VB. Ponúkame asistenciu pri vyhľadaní vhodného spojenie po celej Veľkej Británii.

V prípade záujmu o túto ponuku nás kontaktujte mailom (nezabudnite uviesť Vaše tel. číslo k uľahčeniu a urýchleniu komunikácie)alebo osobne :

ALEKO agency, Masarykova 22, Prešov ,
mail : praca@praca-info.sk ,
tel.. : 0907 515265 ,
personálny konzultant Nemešová Anna