Modelár pre laminátové výrobky (m/ž)

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Rostock
Plat : 9,76-11,43 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 35-40h

Stanovili ste si cieľ využiť svoju osobnosť, svoju silu a svoj čas, kde sa
investícia vyplatí. Potom ste úplnou u nás správne. Pre veľkú medzinárodnú spoločnosť, ktorej hlavnou činnosťou je výroba, montáž a údržbu veterných turbín, hľadáme Modelár pre laminátové výrobky (m / ž)

Požiadavky na zamestnanca:

-Dokončenej školské odborné vzdelanie ako procesné mechanik, stolár / tesár, výrobca lodí, všetky odbory pracovanie s kovom, automechanik, maliar / lakýrník
-Školenia v lamináciu (lakovanie) výhodou
-Niekoľko rokov skúseností v odbore
-Samostatná práca a zmysel pre zodpovednosť
-Tímová práca, spoľahlivosť a fyzická odolnosť
-Ochota pracovať na 3 smeny (s nepravidelnou prácou v sobotu)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Výroba polotovarov:

-Čistenie a oddeľovanie jednotlivých častí rotora
-Ich naplnenie skleneného vlákna, dreva a peny
-Výroba oratorních dielov pomocou vákuovej infúzie a ručné laminácia
-Výroba rotora vo vákuu, ručné laminovanie a fazetovacie
-Zlepený všetkých dielov dohromady

Povrchová úprava:

-Úprava polotovarov (Laminovanie, Kontúrovanie, montáž dielov)
-Konečné lakovanie rotora s doplnkových súčastí
-Kontrola a prepracovanie lakovaných povrchov
-Vyvažovanie rotora

Doplňujúce informácie:

-Plat € 9,76 / hod.
-Po 6 týždňoch € 10,74 / h
-Po 12 týždňoch € 11.13 / h
-Po 22 týždňoch € 11,43 / h
-Poskytnutie ubytovania v prvých dvoch mesiacoch zadarmo