Nástrojár (m/ž)

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Sömmeroda-Thüringen
Plat : 10,00 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 35-40h

Hľadáte novú prácu? Môžeme vám pomôcť! Firma ktorá spracováva všetky druhy kovu v okolí Sömmeroda -Thüringen hľadá čo najrýchlejšie Nástrojár (m / ž)

Požiadavky na zamestnanca:

-Dokončené vzdelanie ako nástrojár zlievač alebo podobné odbory s zodpovedajúce praxou (zahraničnej odbornej kvalifikácie sú prijímané)
-Praktické skúsenosti v sústruženie a frézovanie
-Zvárač ská kvalifikácia výhodou
-Dlhoročná prax v odbore
-Oboznámenosť s nástrojmi
-Presnosť, precíznosť, schopnosť koncentrácie
-Zodpovednosť, samostatnosť a flexibilitu
-Nemecký jazyk na úrovni B1 (Randstad pomáha s prekladom odborných slov)
-Automobil a vodičský preukaz výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-Opravy Foriem a jehlovacích nástrojov
-Údržba a skladovanie strojov i príslušných nástrojov
-Poskytovanie príslušenstvo pre náradie i vybavenie
-Pravidelná údržba

Doplňujúce informácie:

-Zamestnania na plný úväzok
-Zmluvu na dobu neurčitú
-Ubytovanie s dvojlôžkovými izbami, spoločná kuchyňa, kúpeľní a Televízia (prvé tri mesiace po tom, čo sú zadarmo, že až do a vrátane šiesty mesiac 90,00 EUR / mesiac, od siedmeho mesiaca 180,00 EUR / mesiac