Operátora pre CNC (m/ž)

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Leipzig
Plat : 12,00 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 35-40h

Pre veľkú úspešnú spoločnosť so sídlom v Lipsku, pôsobiaci ako zmluvný výrobca komplexných malých aj veľkých dielov z kovu hľadáme Operátora pre CNC (m / ž)

Požiadavky na zamestnanca:

-Niekoľko rokov odbornej praxe v oblasti ovládania CNC vrátane skúsenosti
-Subdodávky alebo dodávateľského priemyslu
-Školské vzdelaní ako nástrojár s príslušným technickým školením pre -CNC alebo
porovnateľné odborné kvalifikácia
-Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1
-Vôľa neustáleho vzdelávania a rozvoja (bude Sponzorované spoločností)
-Ochota prevziať zodpovednosť
-Skúsenosti s Mori Seiki strojoch výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-Výroba kovových dielov na sústruhu v malých sériách riadený CNC
-Samostatná výmena nástrojov pri -stroji, nastavenie, programovanie, zatiahnutie
-Dodržiavanie požiadaviek zabezpečovania kvality

-Rôzne rozmanité úlohy s možnosťou zlepšenie vašej znalosti a zručnosti
-Náklady na pracovné odevy a ochranné pomôcky prevezme firma
-Výcvik na strojoch a v oblasti nových technológií