MAG Zvárač (m/ž)

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Salzgitter
Plat : 15,09-17,42 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 35-40h

Pre medzinárodnú spoločnosť ktorá vyrába konštrukcie koľajových vozidiel, hľadáme v regióne Salzgitter čo najrýchlejšie
MAG Zvárač (m / ž)

Požiadavky na zamestnanca:

-Rozsiahle skúsenosti zváranie hrubých plôch
-Manuálne zváranie
-EN 287-1135 P BW 2.2 S T08 PC ss nb (7 mm hydraulický šev / T-spoj)
-EN 287-1135 P BW 2.2 S T12 PA ss nb (12mm V-šev)
-EN 287-1135 P FW 2.2 S T12 PB ml (kútový zvar 6 mm)
-EN 287-1135 P FW 8.1 / 2.2 S T08 PB sl (kútový zvar čierna a biela)
-Nemecký jazyk na úrovni A1

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-Výroba / zváranie podvozkov (podvozky pre koľajové vozidlá)
-Čítanie špecifikácií procesu zvárania a technických výkresov

Doplňujúce informácie:

-Dlhodobé zamestnanie
-Mzda 15.09 EUR / h hrubého, od štvrtého mesiaca 17,42 EUR / h hrubého
-Práce v troch smenách (raní-, odpolední-, nočné smena)
-Pomoc pri hľadaní ubytovania

Najskôr zašleme váš profil k zákazníkovi. V prípade, že profil presvedčí dostanete pozvánku na skúšobnú zváranie. Až potom je vydané rozhodujúci prijatie alebo odmietnutie.