Pomocník do Holandska!

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Holandsko - Helmond, Scherpenzeel, Someren
Plat : 900 €
Termín nástupu : Ihneď

Si plný elánu, ambícií a nechce sa ti sedieť doma? Neovládaš jazyk a nemáš ešte žiadnu prax? Super! Poď s nami pracovať do Holandska. Ponúkame Ti prácu pomocného pracovníka v potravinárstve so slovenským koordinátorom. Zober so sebou kamarátov a známych a vyskúšaj si prácu v zahraničí! Overený holandský zamestnávateľ garantuje pracovný čas 36hodín/týždeň. Možnosť pracovať nadčasy a soboty. V prípade záujmu nám pošli Tvoj životopis na uc@universalconsulting.sk alebo volaj na 00421917951499.

Požiadavky na zamestnanca:

- zamestnávateľ preferuje kandidátov od 18 do 22 rokov, preto nepotrebuješ mať prax ani jazykovú znalosť, len chuť pracovať
- pokiaľ ale máš prax s nožom a si starší ako 22 rokov, tiež sa môžeš o prácu uchádzať, je to skúsenosť, ktorú zamestnávateľ ocení
- si samostatný
- určite máš dobrú fyzickú kondíciu a zdravotný stav

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Budeš pracovať vo firme, ktorá sa zaoberá spracovaním a balením bravčového a hovädzieho mäsa - etiketovanie, skenovanie, váženie mäsa, čistenie prepraviek, náradia, muži môžu robiť aj pomocné práce pri vykosťovaní a úprave mäsa (napr. nakladanie na pás, vyberanie kostí, orezávanie, porciovanie a pod.).
Zamestnávateľ umiestňuje našich kandidátov aj do pekární a cukrární.

Doplňujúce informácie:

Ponúkame:
- prácu, kde nepotrebuješ takmer žiadne vstupné náklady
- zober so sebou kamaráta, kamarátku, partiu!
- miesto, kde nepotrebuješ znalosť cudzieho jazyka
- mzdu od 700 Eur mesačne v čistom (nemáš viac už náklady na dopravu do práce ani ubytovanie)
- po návrate domov máš nárok na vrátenie daní, s ktorým Ti radi pomôžeme
- zamestnávateľ Ti garantuje počet pracovných hodín (od 36h týždenne), táto garancia je veľmi zriedkavý jav v Holandsku
- zamestnávateľ priplatí za nadčas a prácu vo večerných hodinách
- ubytovanie a dopravu do práce máš zabezpečenú zamestnávateľom
- zamestnávateľ pomáha pri vybavovaní úradných formalít po príchode do Holandska
- k dispozícii Ti bude v Holandsku slovenská koordinátorka, na ktorú sa môžeš kedykoľvek obrátiť
- máš nárok na 24 dní platenej dovolenky / rok
- poskytnuté Ti budú aj rôzne iné zamestnanecké výhody a benefity
- krajina Holandsko je ideálna pre mladého človeka (rôzne akcie, večierky, eventy, šport, kultúra)