Skladoví a výrobní pracovníci

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Ingolstadt
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Chcem pomôcť nezamestnaným Slovákom .Treba rýchlo reagovať na pracovné ponuky zverejnené v nemeckých inzerátoch , ktoré môžem poskytnúť,lebo som tu a pokiaľ po čase nebudú ich obsadzovať utečencami .Jedná sa o výrobné aj skladové pozície .Poľské a maďarské agentúry (abstinencia slovenských agentúr) na niektorých pozíciach zamestnávajú ľudí , ktorí nevedia absolútne po nemecky. Určitá výhoda nemeckého jazyka je podstatná. Keďže v meste je najdrahšie a málo ubytovania ,lepšie je to po okolí, z tohto dôvodu sa vyžaduje automobil a na začiatok nejakú investíciu na zaplatenie kaucie .Je tu veľa ponúk na stavby ,kaderníctvo , upratovanie,kuchári.

Požiadavky na zamestnanca:

Výrobní pracovníci - usilovnosť, zručnosť.
Skladoví pracovníci- vodičské preukazy, preukazy na VZV aj s určitou praxou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Takisto môžem poskytnúť nejaké internetové ponuky ubytovania a z miestnej tlače.

Kvôli pracovnej vyťaženosti reagujem väčšinou len na emailové správy do určitého aktuálneho obdobia.