Krajčírka do Veľkej Británie, i bez anglického jazyka!

Lokalita : Anglicko
Plat : 10,82 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40 hod./týž.

Máte prax ako krajčírka a radi by ste žili v zahraničí? Hľadáme krajčírku do mesta Bath vo Veľkej Británii.
Ubytovanie za poplatok zabezpečené, cca 80 GBP/týždeň.
Hrubá mzda 8 GBP = cca 10.82 EUR/hod. Odvody v rámci platnej britskej legislatívy.
Priemerný pracovný čas 8 hodín denne., 5 dní v týždni. Po troch mesiacoch nárok na dovolenku (4 týždne za rok).
V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na adresu: hu@universalconsulting.sk.

Požiadavky na zamestnanca:

Angličtina výhodou, nie však podmienkou. Zamestnávateľ požaduje prax minimálne tri roky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplňou práce je prešívanie, oprava pánskych oblekov a dámskych šiat, oprava oblečenia.

Základné informácie o ponuke

Plat
10,82 €
Kontakt
Universal Consulting
hu@universalconsulting.sk
Telefón
00421313813096
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Textilný priemysel
Pridané
16. 10. 2015