Viazač železa

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Slovensko, Rakúsko, Nemecko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : PO-PIA

Informácie o ponuke:

VIAZAČ ŽELEZA
Trenčín, SK/AT/DE

Nástup: čo najskôr
Plat: dohodou, resp. pri pohovore

Sme stavebná firma, ktorá pôsobí v Rakúsku a v Nemecku. Pre posilnenie nášho tímu hľadáme šikovných viazačov železa.

Popis pracovnej činnosti:
* čítanie výkresov
* viazanie železa
* práca v Rakúsku (80%) a v Nemecku (20%)

Požadujeme:
* ukončené vzdelanie v stavebnom obore výhodou
* prax v obore nutná
* schopnosť pracovať podľa technickej dokumentácie a pokynov
* vodičský preukaz sk. B
* vlastné auto (1 v skupine)
* ovládanie nemeckého jazyka na základnej úrovni (A1-A2)

Ponúkame:
* zaujímavé finančné ohodnotenie
* stabilnú prácu
* práca pre renomované rakúske a nemecké firmy

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis s fotkou a doklad o vzdelaní na adresu peco.trencin@gmail.com.

Budeme kontaktovať iba vybraných záujemcov.

Nezabudnite prekopírovať tento súhlas so spracovaním osobných údajov do textu e-mailu:

V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou PECO s.r.o., Pod Brezinou 6347/80, 911 01 Trenčín.
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.