Programátor/ka internetových aplikací PHPframework

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Hledáme:
Do studia v Třinci (ČR) nebo i svědomitě externě (home office) hledáme aktivního programátora pro vývoj internetových aplikací se znalostí PHP Framework. (ZEND). Nástup možný ihned na HPP, se schopnými lidmi se nebráníme externí spolupráci (min však možnost odpracování 80 hodin měsíčně).

Požadavky
znalost a zkušenost práce v PHP frameworku (ideálně ZEND FRAMEWORK)
dále nutná znalost MySQL, XHTML, CSS, OOP
vítáno - Postgre, Javascript, AJAX, Linux
dokumentace a komentování kódů, standardů programování, SVN a vývojových nástrojů (IDE, frameworky)
požadována zkušenost na internetových projektech
vítány znalosti principů přístupnosti a použitelnosti
aktivní přístup k novým trendům v oboru
samostatnost, iniciativa
schopnost práce v teamu
schopnost učit se

Náplň práce
vývoj vlastních internetových aplikací
implementace vylepšení / oprava chyb
návrh vývojových postupů, řešení a dokumentací
aktivní účast na nových spouštěných projektech

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Eva Sabelová
eva@creactive.cz
Telefón
555539010
Webstránka
Krajina
Kraj
Pridané
06. 10. 2015
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.