Animátor/ka na Maltu. Ubytovanie a strava zadarmo!

Lokalita : Malta
Plat : 450 €
Termín nástupu : Ihneď

Začína zimná sezóna a my hľadáme ANIMÁTOROV do 4 * hotelov na MALTE. Pokiaľ si chcete predĺžiť leto, ste mladý, energický a zábavný typ – čítajte ďalej!

Môžete pracovať v hoteloch, ktoré sa pýšia významnými oceneniami za kvalitu a servis. Poskytneme Vám aj fotografie animátorov pracujúcich pre Vášho budúceho zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca:

- anglický, francúzsky alebo nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni, znalosť ďalšieho jazyka je veľkou výhodou
- spoločenská, športovo založená, kreatívna, zábavná a optimistická povaha
- vzťah k ľuďom a deťom
- ochota pracovať 6 dní v týždni
- organizovanosť, spoľahlivosť
- preferovaný vek 18-35 rokov
- skúsenosti s prácou animátora výhodou, nie podmienkou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Animátor pracuje priemerne 8 hodín denne, 6 dní v týždni a podieľa sa na vytváraní a organizovaní programov pre hotelových hostí, zapája sa do športových a kultúrnych aktivít pre dospelých a najmä pre deti.

Doplňujúce informácie:

- mzda v čistom 450-550 € + ubytovanie a strava ZDARMA!
- pracovná uniforma ZDARMA!
- vyzdvihnutie priamo z letiska na Malte!
- príspevok na dopravu pri konci kontraktu!

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis na: tn@universalconsulting.sk, prípadne nás kontaktujte na čísle: 032/7440174.

Základné informácie o ponuke

Plat
450 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
tn@universalconsulting.sk
Telefón
0327440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Ostatné krajiny
Kraj
Kategória
Pridané
05. 10. 2015