Pracovná ponuka do Nemecka! Pomocné práce!

Lokalita : Haren(Ems), Nemecko
Plat : 1450 €
Termín nástupu : Ihneď

Overený nemecký zamestnávateľ hľadá šikovných pomocníkov, ktorí ovládajú nemecký jazyk. Zabezpečí pre Teba aj ubytovanie a dopravu do zamestnania. Ak teda ovládaš nemecký jazyk a rád by si pracoval v zahraničí, pošli nám Tvoj životopis s telefónnym číslom na job@universalconsulting.sk alebo rovno zavolaj na t.c.00421917951499.

Požiadavky na zamestnanca:

- základným predpokladom je mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka
Každý pracovník absolvuje telefonický pohovor so zamestnávateľom. Je dôležité vedieť zodpovedať základné otázky.
- zamestnávateľ preferuje pracovníkov od 18 do 45 rokov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Zamestnávateľ ponúka rôzne pomocné práce(nakladanie mäsa na pás, balenie, etiketovanie, rozdeľovanie mäsa do boxov) vo fabrike, kde sa pracuje s kuracím mäsom.

- pracovná ponuka aj bez predchádzajúcich skúseností, zamestnávateľ si Vás rád zaškolí,
- atraktívne platové podmienky,
- ubytovanie a doprava zabezpečené zamestnávateľom,
- nízke náklady na vycestovanie,
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu,
- veľa umiestnených Slovákov a Čechov

Základné informácie o ponuke

Plat
1450 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
job@universalconsulting.sk
Telefón
00421917951499
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
02. 10. 2015