Práca v Holandsku. Aj bez praxe a znalosti cudzieho jazyka.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Helmond, Scherpenzel, Someren, ...
Plat : 1000 €
Termín nástupu : Ihneď

Si plný elánu, ambícií a nechce sa ti sedieť doma? Neovládaš jazyk a nemáš ešte žiadnu prax? Super! Poď s nami pracovať do Holandska. Ponúkame Ti prácu pomocného pracovníka v potravinárstve so slovenským koordinátorom. Zober so sebou kamarátov a známych a vyskúšaj si prácu v zahraničí! Overený holandský zamestnávateľ garantuje pracovný čas 36hodín/týždeň. Možnosť pracovať nadčasy a soboty.

Požiadavky na zamestnanca:

- spoľahlivosť
- chuť pracovať v zahraničí
- samostatnosť
- flexibilita
- preferovaný vek 18-21 rokov
- zamestnávateľ prijíma aj starších pracovníkov s praxou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Hlavnou náplňou práce je balenie, etiketovanie a nakladanie mäsa na pás. Ak si šikovný, máš možnosť postúpiť vyššie a zaučiť sa na mäsiara.

V prípade záujmu nám pošli Tvoj životopis na uc@universalconsulting.sk alebo volaj na 00421917951499.