Hľadáme šikovných kúrenárov / inštalatérov do Nemecka

Lokalita : Nemecko
Plat : 10 €
Termín nástupu : 28.09.2015

Hľadáme šikovných kúrenárov/inštalatérov s praxou do Nemecka.
V prípade záujmu pošlite Váš životopis na adresu info@universalconsulting.sk

Požiadavky na zamestnanca:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- znalosť nemeckého jazyka na základnej úrovni - schopnosť odpovedať na základné otázky + bežná slovná zásoba používaná pri práci
- zodpovednosť
- fyzická zdatnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Kúrenárske / inštalatérske práce podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Doplňujúce informácie:

Iné výhody
Zamestnávateľ hľadá motivovaných pracovníkov, ktorým ponúka:

- práca na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
- mzda 10Eur/hod brutto + 8 Eur netto diety
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- česká koordinátorka na mieste
- pomoc pri vybavovaní všetkých formalít - nemeckého poistenia, registračných procedúr, maximálna asistencia pri získaní rodinných prídavkov a iných benefitov
- odvoz do práce zabezpečený zdarma zamestnávateľom, vlastné auto výhodou
- možné prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe
- finančný príspevok pred Vianocami a letnou dovolenkou
- ochranné prostriedky a náradie poskytuje zamestnávateľ

Základné informácie o ponuke

Plat
10 €
Kontakt
Universal Consulting
info@universalconsulting.sk
Telefón
0918680691
Webstránka
Krajina
Kraj
Kategória
Pridané
21. 09. 2015