Praca v novootvorenom textilnom sklade znacky BOOHOO v meste Burnley-30 mil severne od Manchesteru

Lokalita : Burnley, Velka Britania
Plat : 7 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 12 hodinove pracovne smeny

Praca v textilnom sklade firmy BooHoo.com cez personalnu agenturu TRS.

Nastup do prace je kazdy pondelok.
Pohovor je vzdy vo stvrtok pred planovanym nastupom.

Požiadavky na zamestnanca:

- Práca je vhodná pre ženy a mužov alebo páry a skupiny kamarátov.
- Samostatnosť , ochotu pracovať a byť pripravení zostať minimálne 3 a viac mesiacov.
- Každý uchádzač musí mať min lepšie základy anglického jazyka, porozumieť pracovným pokynom a bezpečnosti práce na pracovisku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

: Jedná sa o Internetovy textilný sklad, s oblečením bižuteriou a iné modne doplnky. “rôznych modnych značiek” nenáročná práca v sklade spracovanie objednávky, nakladanie tovaru v sklade, tento sklad može mať k dispozícii aj oddelenie E-com, (objednávky a nákup cez internet) budete vykonávať bežne povinnosti v sklade podľa potreby budete zaradený na oddelenie v Retail alebo E-com oddelenie. Pracovná náplň spočíva v :
- Práca na linke pri balení rôzneho druhu oblečenia, obuvi a bižutérie.
- Manipulácie so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému.
- Práca v sklade, pickovanie – vyzdvihnutie tovaru podľa objednávky.
- Príjem a Expedícia tovaru, tovar je s hmotnosťou do 2 do 20 kg.
- Balenie a ukladanie odevov do plastikových vriec, krabíc, etiketovanie , štítkovanie.
- Príprava tovaru na expedíciu, vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii prijem tovaru.
- Vyžaduje sa presnosť a precíznosť , nenáročná práca vhodná pre ženy a pary.
- Príjemná pracovná atmosféra – cca 18C v novom,cistom sklade.

Doplňujúce informácie:

Plat: v zavislosti od zaradenia do smeny.
Počas školenia ( 1 tyzden ) £6,50 hod.
Denná smena do 26 týždňov £7.00 hod.
Denná smena nad 26 týždňov £7.50 hod.
Nočná smena do 26 týždňov £7.50 hod.
Nočná smena nad 26 týždňov £8.25 hod.

Prevádzka a pracovný čas :
- Ide o prácu na zmeny denná a nočná, práca sa vyžaduje ja cez víkend.
- V priemere 33-37 hodín/týždeň.
- Pracuje sa :12 hod/denne, rota : 3 dni práce/3 dni voľno v týždni.
- Smeny su od (06:00AM do 18:00PM), (18:00PM do 06:00AM) a (11:00AM do 23:00PM)
- Platených 11 hod/počas sichty. (1 hod. je prestavka neplatená).
- Nadčasy možne podľa požiadaviek zamestnávateľa.
- Pracovná doba može byť pozmenená podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Pracovné oblečenie :
- Je potrebné si zaobstarať topánky s oceľovou alebo vystuženou špicou a čierne nohavice.
- Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po absolvovaní tréningu.

Ubytovanie:
o Ubytovanie je zabezpečené v tzv.sharehouse domoch, prostredníctvom agentúry.
Domy su standartne vybavene a zariadene
Cena dvojlozkovej izby £65/tyzden na osobu, cena jednolozkovej izby 75£/tyzden.
V pripade zaujmu je mozne mat ubytovanie v dvojlozkovej vo vyssom standarte za priplatok
o Po príchode je potrebné uhradiť v hotovosti,v zavislosti od typu ubytovania sumu £255 v dvojlozkovej izbe - £275 v jednolozkovej izbe
Suma zahrňa: (2x£65 nájom/tyžden osoba v dvojlozkovej izbe ) alebo (2x£75 najom/tyzden v jednolozkovej izbe)+ (£75 depozit (vrátny) + (£50 admin fee)
V cene najmu a admin fee je:
- Najomna zmluva na ubytovanie
- Nove postelne pradlo,plachta,protector.
- Na vacsine domov bezplatny internet
- Council tax
- Energie do vysky £120/mesacne
Bezplatny servis:
- Asistencia pri registraci startovacieho uctu.
- Bezplatny transport z autobus/vlakovej stanice v meste Stoke on Trent pri prichode.
- Asistencia pri registraci national insurance number
Servis za poplatok:
- Vratenie dani

Strava: Zabezpečujete si sami. Možnosť stravovania sa v kantíne. cena cca.£2,5
Transport:

o Odvoz z letiska, autobus/vlakovej stanice mimo mesta Stoke on trent zabezpečený za poplatok.
o Transport z/do práce si zabezpečujete sami.
o V pripade zaujmu je mozny pozemny transport do UK v cene £100/osoba ak sa naplni pozadovany pocet ludi ( max.80 kg batozina na osobu je v cene) kontakt na prepravcu mihopol68@gmail.com.

Základné informácie o ponuke

Plat
7 €
Kontakt
Petra Toroniova
ptoroniova@bexohousing.co.uk
Telefón
07548490726
Webstránka
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Textilný priemysel
Pridané
09. 09. 2015