Čašníčka v Pizzerii

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Rakúcko - Štajersko
Plat : 1500 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Pizzeria v malom meste v oblasti Štajersko v Rakúsku.

Pozícia: čašníčka + pomocné práce
Lokalita: Štajersko - Rakúsko ( 330 km od Bratislavy)
Mzda: 1160 EUR netto
Pracovný čas: Ut - Ne - 17:00 - 23:00 ( plus, pokiaľ sú platiaci zákazníci podľa potreby aj dlhšie)
Nástupný termín: IHNEĎ
Náplň práce: Obsluha zákazníkov v pizzerii. Roznos pizze, nápojov. Pomoc s prípravou pizze. Upratovanie pracoviska a priestoru pre hosti. Utieranie stolov, umývanie pohárov atď.

Požiadavky:
Jazykové znalosti: NJ - komunikatívna úroveň ( vedieť bežne komunikovať s hosťami a personálom)
Prax: uchádzať s ukončeným vzdelaním hotelového zamerania alebo s praxou min. 2 roky v hoteliérstve na pozícii čašníčka.

Iné výhody :
Ubytovanie: poskytnuté a zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA. Bývate spolu s ďalšou pracovníčkou.
Strava: Na vlastné náklady. Zamestnávateľ umožňuje stravovať sa priamo v pizzerii.

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO agency, Masarykova 22, Prešov ,
mail : praca@praca-info.sk ,
tel.. : 0907 515265 ,
personálny konzultant Nemešová Anna