Hľadáme AU PAIR k 2 chlapcom

Lokalita : Dublin
Plat : 650 €
Termín nástupu : 01.01.2016
Pracovná doba : 7,45 - 17,30 hod.

Slovensko-Írska rodina hľadá spoľahlivú a dôveryhodnú opatrovateľku vo veku 25-50 rokov, pre 2 chlapcov vo veku 1 rok a 5,5 roka.
Venovanie sa deťom, nie domácnosti. Nástup : január 2016

Požiadavky na zamestnanca:

- Vzťah k deťom, zodpovednosť a spoľahlivosť, skúsenosti s opatrovaním, pokojné vystupovanie, kamarátsky prístup a kreativita a samozrejme láska k deťom. Základná znalosť angličtiny výhodou, nefajčiarka.
- Minimálne ukončené SŚ, prípadne vyššie odborné vzdelanie v odbore (napr. zdravotníctva, opatrovníctva, pedagogiky a psychológie), doklad o kurze prvej pomoci – výhodou,.
- Predloženie dokladov o vzdelaní, zdravotnej spôsobilosti, register trestov nie starší ako 3 mesiace, overiteľné referencie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Práca v čase od 7,45 – 17.30 hod do príchodu rodičov z práce, večery, víkendy voľné.

Staršie dieťa - sprevádzanie do školy a zo školy, prípadne na záujmové krúžky, pomoc s domácimi úlohami, vyplnenie času po škole spoločným programom.
Menšie dieťa - ukladanie na spánok počas dňa, prebaľovanie, kŕmenie, stráženie a hra s dieťaťom.
Spoločné povinnosti – prechádzky, zábava, kreatívne hry, podávanie stravy, v prípade choroby podávanie liekov, príp. prvej pomoci, bežné upratovanie hračiek a kuchyne po deťoch a pod...

Krátke denné reporty o programe detí v daný deň (papanie, prechádzky, hra, spánok a pod.).

Benefity: Bývanie a strava zdarma. V rodinnom dome – samostatná izba, menšia obývačka s TV, pripojenie na internet. V prípade potreby PC a mobilný telefón na kontakt počas dňa.
V prípade vzájomnej dohody možné zaškolenie v októbri 2015

Základné informácie o ponuke

Plat
650 €
Kontakt
Katarína Machovičová
aknecak1@gmail.com
Telefón
0907819315
Webstránka
Krajina
Írsko
Kraj
Kategória
Au-pair
Pridané
08. 09. 2015