Hľadáme šikovných mäsiarov / pomocníkov do Írska

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Írsko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Ponúkame prácu pre jedného z našich významných klientov, s ktorým máme už dlhoročné skúsenosti.

Iné výhody:
- práca pre zamestnávateľa s dlhodobou tradíciou
- spokojní zamestnanci
- český koordinátor na mieste – asistencia po príchode do práce
- asistencia s plánovaním cesty
- pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
- neustále prehodnocovanie mzdy
- možnosť zvýšenia mzdy na základe odporúčania od nadriadeného
- mzda vyplácaná týždenne
- dobrý zárobok + možnosť vrátenia daní
- dlhodobý kontrakt bez požiadavky znalosti anglického jazyka
- ubytovanie v zariadených vilkách cca 55 Eur týždenne
- práca na hlavný pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca:

- prax s prácou s nožom výhodou (prip. prax ako mäsiar, kuchár, pomocný kuchár)
- znalosť cudzieho jazyka nie je nutná
- preferovaný vek 30 – 40 rokov
- zručnosť a dobrá fyzická kondícia
- huť pracovať v zahraničí
- dobre odvedená práca
- ochota pracovať nadčasy
- flexibilita
- čistý register trestov
- zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vykosťovanie hovädziny a jahňaciny na linke
- delenie a spracovanie mäsa
- čistenie, porciovanie častí hovädzieho mäsa a jahňacieho mäsa
- krájanie mäsa, orezávanie a pod
- nakladanie na pás, vyberanie kostí, obrezávanie, porciovanie, trhanie a pod.

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail uc@universalconsulting.sk.