Práca v Anglicku - v sklade na LLOP vozíkoch v Lutone.

Lokalita : Dunstable
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Kompletne Vás pripravíme na vycestovanie do zahraničia. Pred vycestovaním Vám taktiež poskytneme ako darček redukciu do zásuvky UK na EU.

Hľadáme šikovných pracovníkov s dobrou angličtinou (muži aj ženy) na vyskladňovanie tovaru podľa objednávok, tzv. picking. Jedná sa najmä o drogériu, kozmetiku a darčekové predmety.

Zvýšenie hodinovej mzdy od 19.07.2015
Denná/poobedná zmena: £7.20 za/h po odpracovaní 36 ½ hodiny £9.60 za/h
Nočná zmena: £8.50 za/h po odpracovaní 36 ½ hodiny £11.33 za/h

Iné výhody
- možnosť nadčasov, ktoré sú platené EXTRA!!!
- možnosť dlhodobej práce
- 28 dní platenej dovolenky
- možnosť získania benefitov od štátu (poskytneme Vám poradenstvo)
- budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska
- časť nákladov je možné uhradiť na splátky
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
- výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)
- ubytovanie zabezpečené za poplatok

Požiadavky na zamestnanca:

- ochota pracovať vo Veľkej Británii
- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému (slúchadlá)
- práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne premiestňovať
- práca na zmeny: ranná 06:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00 alebo nočná 22:00 - 06:00
- možné nadčasy - záleží od objednávok
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce

Vaše životopisy posielajte na email: ke@universalconsulting.sk.

Dňa 03.09.2015 sa uskutoční náborové a informačné stretnutie u nás na pobočke v Košiciach. Poprosíme Vás o potvrdenie Vašej účasti.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Universal Consulting
ke@universalconsulting.sk
Telefón
0553813460
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
21. 08. 2015