Pracovník/čka v distribučnom sklade Okado - UK

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Birmingham, Wolverhampton
Plat : 1500 brutto €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Pozícia: Pracovník v distribučnom sklade
Lokalita: Veľká Británia - Wolverhampton
Plat: 6,50 - 6,61 - 7,20 GBP/h . Pracovný týždeň 37,5 hod, nadčasy možné.
MINIMÁLNA MZDA V UK OD 1.10.2015 BUDE 6,70 GBP/HOD!!!

Nástupný termín: ihneď alebo dohodou!

Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Hlavný pracovný pomer, 3 až 6 mesiacov

Náplň práce: Pre sklad hľadáme pracovníkov na prípravu tovaru na základe objednávok pre jednotlivé obchodné domy a veľkosklady. Možnosť dlhodobej práce s dobrým zárobkom. Medzi hlavné úlohy bude patriť: príprava a balenie alkoholu, cigariet, darčekových balení a predmetov. Tie budú prevažne ručne prenášané na palety a balené do krabíc. Práca taktiež zahŕňa triedenie, balenie, nakladanie a vykladanie tovaru podľa objednávky. Pri práci môžu byť používané aj ručné skenery a headsety. Tieto úlohy vyžadujú vysokú úroveň pozornosti, detail pre prácu, presnosť pri chystaní a balení, udržiavanie dobrých vzťahov na pracovisku s ostatnými kolegami, tímovú spoluprácu, flexibilitu a udržiavanie čistoty pracoviska - hygienu.
Iné výhody: - zabezpečené ubytovanie za úhradu
- asistencia na mieste - vybavenie ubytovania, podpis nájomnej zmluvy, absolvovanie základného testu pre prácu v sklade, registračné procedúry

Ubytovanie: Zabezpečené za úhradu 60 GBP týždenne . Poplatok a depozit za ubytovanie hradíte pri príchode do UK správcovi ubytovania , ktorý je členom organizácií National Landlords Association a Residential Landlords Association, ktoré dohliadajú nad kvalitou poskytovaných ubytovacích služieb.

Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni.

Požiadavky na zamestnanca: - uchádzač musí byť samostatný a schopný pracovať s minimálnym dohľadom supervisora
- musí ovládať AJ na vyššej základnej úrovni (rozumieť pokynom )

Doprava: Letecky , hradíte si sami, cena letenky sa pohybuje v rozmedzí od 100 do 220 EUR . Pomôžeme s rezerváciou leteniek a cestovných lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do Veľkej Británie. Odporučíme najvýhodnejšie spojenie po území Veľkej Británie.

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO agency, Masarykova 22, Prešov
e-mail : praca@praca-info.sk
tel.. : 0907 515265
personálny konzultant Nemešová Anna