Mäsiar - vykosťovač alebo porážač do Holandska !!!

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 1800 €
Termín nástupu : Ihneď

Holandská spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov z Holandska a EÚ v mäsopriemysle a v potravinárstve hľadá kvalifikovaných pracovníkov (mäsiarov, vykosťovačov, porážačov a pracovníkov na bitúnku).

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť cudzieho jazyka nie je nutná
- zručnosť a dobrú fyzickú kondíciu
- schopnosť zvládnuť náročnú prácu
- predošlé pracovné skúsenosti s vykosťovaním
- po príchode sa robí test zručnosti či danú prácu ovládate
- zodpovednosť, samostatnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vykosťovanie mäsa na linke
- delenie a spracovanie mäsa
- čistenie, porciovanie častí mäsa
- pracuje sa vo veľkých závodoch, kde sa vyžaduje presnosť a rýchlosť
- prax s prácou na linke a v zahraničí je výhodou
- garantovaný pracovný čas 36 hodín/týždenne + soboty a nadčasy

Doplňujúce informácie:

- nadčasy a soboty za príplatok
- možnosť rodinných prídavkov
- vrátenie daní
- 4 týždne platenej dovolenky
- príspevok na dovolenku vo výške 8% vyplácaný v máji alebo pri ukončení prac. pomeru
- možnosť dlhodobej práce
- transport z/do práce zabezpečený zamestnávateľom
- pracovný odev a pomôcky zabezpečené zamestnávateľom
- možnosť vziať si zálohu