Lekár/ka - celé Nemecko

Lokalita : celé Nemecko
Plat : 68.000 €
Termín nástupu : Ihneď

MedicalOnboardingGermany je nemeckou personálnou agentúrou špecializovanou na zdravotný personál.

Momentálne hľadáme lekárov s veľmi dobrou Nemčinou (B2/C1) pre rôzne zariadenia v celom Nemecku - kliniky, nemocnice alebo rehabilitačné centrá. Možnosť špecializácie v rôznych oblastiach – vnútorna alebo všeobecná medicína, neurológia, ortopédia, chirurgia, geriatria, gastroenterológia, kardiológia, onkológia, pneumológia, psychiatria a psychoterapia a iné.

Ako personálna agentúra sprostredkujeme uchádzačom nie len prácu, ale pomáhame aj so získaním nemeckej aprobácie – uznanie slovenského diplomu, vybavujeme pre nich administratívne záležitosti a pomáhame asistenciu počas priebehu integrácie. Registrácia a sprostredkovanie je zadarmo.

Požiadavky na zamestnanca:

- Ukončené vzdelanie v odbore všeobecné lekárstvo
- Dobrá úroveň Nemčiny – B2 (najlepšie s certifikátom)
- Schopnosť prispôsobiť sa novým situáciám, odborná spôsobilosť, motivácia a priateľská povaha, citlivý prístup k pacientom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Jedná sa o prácu v rôznych zdravotných zariadeniach – v klinikách, nemocniciách a rehabilitačných centrách.
- Možnosť špecializovať sa v oblastiach vnútornej, všeobecnej mediciny, neurológie, ortopédie, chirurgie, geriatrie, gastroenterológie, kardiológie, onkológie, pneumológie, psychiatrie a psychoterapie a iné.

V prípade záujmu nám pošlite svoj štrukturovaný životopis, prípadne jazykový certifikat na: mog@mcm-web.de

MedicalOnboardingGermany
powered by Media Consult Maier + Partner GmbH
Kaiserstrasse 201-203, D-76133 Karlsruhe
+49(0)721 83 147-70

Základné informácie o ponuke

Plat
68.000 €
Kontakt
Ivica Simkovicova
mog@mcm-web.de
Telefón
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Zdravotníctvo
Pridané
12. 08. 2015