Vycestujte s nami do Veľkej Británie a pracujte v sklade s drogériou a s kozmetikou

Lokalita :
Plat : 2100 €
Termín nástupu : Ihneď

Hľadáme šikovných pracovníkov s dobrou angličtinou (muži aj ženy) na vyskladňovanie tovaru podľa objednávok, tzv. picking. Ide najmä o drogériu, kozmetiku a darčekové predmety.

Požiadavky na zamestnanca:

- anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
- ochota pracovať v Anglicku
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému (slúchadlá)
- práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne premiestňovať
- práca na zmeny: ranná 06:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00 alebo nočná 22:00 - 06:00
- možné nadčasy - záleží od objednávok
- možnosť dlhodobej práce
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce

Doplňujúce informácie:

- možnosť nadčasov, ktoré sú platené EXTRA!!!
- 28 dní platenej dovolenky
- možnosť získania benefitov od štátu (poskytneme Vám poradenstvo)
- budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska
- časť nákladov je možné uhradiť na splátky
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
- výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)
- ubytovanie zabezpečené za poplatok

Základné informácie o ponuke

Plat
2100 €
Kontakt
Recruitment Team Universal Consulting
zivotopis@universalconsulting.sk
Telefón
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
11. 08. 2015