Vodič VZV, komisionista /picker

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Muggensturm (Rastatt)
Plat : 9,00 €
Termín nástupu : 14.09.2015
Pracovná doba : PO-PIA, resp. SO, práca na 2 zmeny (8-10 hodín)

Hľadáme brigádnikov pre sezónu jeseň/zima 2015 do veľkoskladu pneumatík.

* Pozícia RETRAKÁR - zaskladňovanie do 10 m výšky.
* Pozícia KOMISIONISTA - jazdenie na elek. vozíku, práca so skenerom, kompletizovanie zákaziek.

Ponúkame:
* nemeckú pracovnú zmluvu,
* bez poplatkov,
* poradenské služby zdarma (preklad CV, poradenstvo pri vycestovaní atď.)
* ubytovanie zabezpečuje a hradí zamestnávateľ.

Požiadavky na zamestnanca:

* prax v sklade a ovládanie VZV (pri pozícii RETRAKÁR, KOMISIONISTA)
* komunikatívna nemčina alebo angličtina
* VP sk. B
* vlastné auto výhodou, no nie podmienkou
* samostatnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* Pozícia RETRAKÁR - zaskladňovanie do 10 m výšky
* Pozícia KOMISIONISTA - jazdenie na elek. vozíku, práca so skenerom, kompletizovanie zákaziek,

POZOR: práca je na dobu určitú - od 09/2015 do ca. do 11/2015!

CV, resp. kópiu VZV preukazu zasielajte na marta.micak@connecta.sk.

Nezabudnite pridať súhlas so spracovaním osobných údajov.