Ošetrovateľ/ka Zdravotná Sestra / Zdravotný Brat

Lokalita : celé Nemecko
Plat : 2300 €
Termín nástupu : Neurčený

Sme nemeckou personálnou agentúrou špecializovanou na zdravotný personál. Momentálne hľadáme ošetrovateľov/ošetrovateľky/zdravotné sestry/bratov pre rôzne zariadenia v celom Nemecku - kliniky, nemocnice, rehabilitačné centrá, domovy sociálnych služieb. Registrácia a sprostredkovanie je zadarmo.
Uchádzačom pomáhame s hľadaním práce v požadovanej oblasti a pomáhame so získaním uznania slovenského diplomu/vzdelania potrebného pre vykonanie práce a s inými administratívnymi záležitosťami.

Požiadavky na zamestnanca:

- Ukončené vzdelanie v odbore zdravotníctvo
- Dobrá úroveň Nemčiny - B1 (najlepšie s certifikátom)
- Schopnosť prispôsobiť sa novým situáciám, odborná spôsobilosť, motivácia a priateľská povaha, citlivý prístup k pacientom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Jedná sa o prácu v rôznych zariadeniach a v rôznych oblastiach zdravostnej starostlivosti - práca ako všeobecná zdravotná sestra/brat, v intenzívnej starostlivosti, detská zdravotná sestra/brat, opatrovateľ/ka seniorov

V prípade záujmu nám pošlite svoj štrukturovaný životopis, prípadne jazykový certifikat na: mog@mcm-web.de

MedicalOnboardingGermany
powered by Media Consult Maier + Partner GmbH
Kaiserstrasse 201-203, D-76133 Karlsruhe
+49(0)721 83 147-70

Základné informácie o ponuke

Plat
2300 €
Kontakt
Media Consult Maier + Partner GmbH
mog@mcm-web.de
Telefón
0721 83 147-70
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Zdravotníctvo
Pridané
07. 08. 2015