Praca v kozmetickom sklade - Anglicko

Lokalita : Dunstable - Luton
Plat : 1700 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Zvýšenie hodinovej mzdy od 19.07.2015
Denná/poobedná zmena: £7.20 za/h po odpracovaní 36 ½ hodiny £9.60 za/h
Nočná zmena: £8.50 za/h po odpracovaní 36 ½ hodiny £11.33 za/h

Bližšie informácie o práci si taktiež nájdete na našej web stránke http://www.universalconsulting.sk/jobs/praca-v-sklade-s-drogeriou-a-kozmetikou-v-anglicku-dunstable-luton-3/
Iné výhody
- možnosť nadčasov, ktoré sú platené EXTRA!!!
- možnosť dlhodobej práce
- 28 dní platenej dovolenky
- možnosť získania benefitov od štátu (poskytneme Vám poradenstvo)
- budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska
- časť nákladov je možné uhradiť na splátky
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
- výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)
- ubytovanie zabezpečené za poplatok

Požiadavky na zamestnanca:

- ochota pracovať v Anglicku
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému (slúchadlá)
- práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne premiestňovať
- práca na zmeny: ranná 06:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00 alebo nočná 22:00 - 06:00
- možné nadčasy - záleží od objednávok
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce

Doplňujúce informácie:

Stručná charakteristika spoločnosti
Universal Consulting-práca v zahraničí, je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zahraničným agentúram a zamestnávateľom prevažne v krajinách EÚ. V spolupráci s našimi partnermi zabezpečujeme množstvo pracovných pozícií pre potravinárske a výrobné odvetvia, sklady, dopravné a letecké spoločnosti, zábavné parky, fitnes, športové a tanečné kluby, farmy, opatrovateľské domy a iné. Momentálne otvárame i opatrovateľské kurzy, ktoré sú zamerané na viac praxe ako teórie.
Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania č. 8889/2005-OSS, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave a britskej licencie GLA, vydanej Úradom pre udeľovanie licencií sprostredkovateľom práce vo Veľkej Británii. Spoločnosť Universal Consulting bola v roku 2009 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2009.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8889/2005-OSS )

Základné informácie o ponuke

Plat
1700 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
zivotopis@universalconsulting.sk
Telefón
Webstránka
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
04. 08. 2015